RU

Керівник "King’s Capital": Аделаджа знає, де гроші вкладників

04.09.2009, 13:04

Пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа знає, де гроші обдурених вкладників. Про це заявив керівник компанії "King’s Capital" Олександр Бандурченко в інтерв'ю "Газеті по-київськи".

"Гроші віддавалися Голованову і Колесникову (Сергій Голованов і Ігор Колесников - фінансисти компанії - ред.) і знаходяться у них, а Сандей Аделаджа стверджував неодноразово при багатьох свідках, що особисто контролює процес зростання грошей", - вказав він.

О.Бандурченко також розповфв історію створення компанії "King’s Capital": "Діяльність "King’s Capital" почалася весною 2006 року. Засновниками були я і мій партнер Олександр Сафонов. Навесні 2007 року Сандей Аделаджа - пастор церкви, яку я на той момент відвідував, познайомив мене з Сергієм Головановим і Ігорем Колесниковим, яких представив як видатних експертів в фінансах і земельних питаннях… Аделаджа поручився за них. Пастор сказав, що треба довірити їм розміщення грошових коштів, що залучаються компанією "King’s Capital". Більш того він наполягав на тому, щоб саме Голованов вів фінанси компанії, в іншому випадку він обіцяв докласти усіх зусиль (виступити перед паствою із закликом розривати договори з "King’s Capital"), щоб збанкротити компанію. На той момент сума активів компанії набагато - майже удвічі - перевищувала суму зобов'язань, але ліквідність була невисокою. Вільних грошей на рахунках не було, і така поведінка Аделаджі могла спричинити важкі наслідки для "King’s Capital", - відмітив він.

За словами керівника компанії, він став прихожанином церкви "Посольство Боже" у 2006 році. "Мій партнер - Олександр Сафонов, будучи молодіжним пастором цієї церкви, познайомив мене з Сандеєм Аделаджою. Відтоді ми часто спілкувалися з ним на різні теми, переважно, звичайно, підіймалися питання діяльності компанії "King’s Capital". Остання розмова з пастором була у листопаді 2008 року. Я наполягав, щоб його зовнішні керівники - Голованов і Колесников - дали звіт про використання грошових коштів. Пастор погодився, більше я з ним не спілкувався. Пізніше, вже в СІЗО, бачив по телевізору, як Аделаджа каже, що взагалі мене не знає", - відмітив він.

При цьому О.Бандурченко наголосив, що "не зміг захистити свій бізнес, піддавшись тиску духовного лідера С.Аделаджі, допустив до зовнішнього фінансового управління його людей".

"Ці шахраї не тільки не примножили даний їм капітал, але ще й не хочуть віддавати, що їм було дано", - вказав О.Бандурченко і додав, що не знімає з себе відповідальності, і буде розробляти методи і стратегії для допомоги вкладникам.

Нагадаємо, О.Бандурченка днями звільнили з-під варти під підписку про невиїзд.

Також нагадаємо, що Господарський суд Києва своєю постановою N44/472 від 21 серпня 2009 року визнав "King’s Capital" банкрутом, а також ухвалив рішення про її ліквідацію.

Збиток, завданий громадянам внаслідок шахрайства "King’s Capital", становить, за попередніми оцінками, $150-180 мільйонів. "На сьогоднішній день у нас понад 60 заяв громадян про те, що вони вклали гроші в цю компанію і не можуть їх повернути. Як ви знаєте, ми затримали організатора цієї схеми Олександра Бандурченка. Після цього ми пішли у Голосіївський суд Києва за дозволом на його арешт і обшук, але нам, нагадаю, відмовили", - раніше заявляв Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

При цьому Міністр підтверджував інформацію про те, що більшість вкладників "King’s Capital" були прихожанами організації "Посольство Боже": "Виходячи з матеріалів слідства, є основи стверджувати, що пастор Сандей Аделаджа сам замішаний у цій схемі".

Гучні афери: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини