RU

Касирів київського метро судитимуть за крадіжку 1,2 млн.грн.

19.11.2012, 12:04
Касирів київського метро судитимуть за крадіжку 1,2 млн.грн. - Фото
2acccf41949aae1da5571a5ddb1f124f.jpg
Прокуратура Києва направила до суду кримінальну справу стосовно 11 працівників Київського метрополітену, які підозрюються у привласненні грошей з автоматів для поповнення проїзних карток на станції метро Мінська на загальну суму 1,2 млн.грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі прокуратури, інспектор та 10 старших касирів станції метро з березня 2010 року по вересень 2011-го привласнювали грошові кошти, які платили пасажири через автомати для поповнення рахунку проїзних карток.

Майже щодня вони забирали собі третину, а нерідко - половину і більше грошей з автоматів. До того ж, інспектор домовлялася з кожною касиркою окремо, і жодна з десяти не знала про злочинні дії іншої.

Втім, інформація про кількість грошей в кожному такому автоматі щодня дублювалася на центральному сервері управління і розрахунків автоматизованої системи метрополітену. Жінки про це не знали, а адміністрація метрополітену довго не перевіряла відповідність даних центрального сервера відомостям в книгах інкасації автоматів.

Інспектору станції метро Мінська, яка організувала кожну з касирок і ділила з ними викрадені гроші, інкримінується привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах та службове підроблення (ч.5 ст.191, ч.2 ст.366 КК України). Касирки станції метро звинувачуються в привласненні грошових коштів у великих розмірах і службовому підробленні в залежності від розміру викрадених грошей кожною (ч. 3, 4 ст. 191, ч.2 ст. 366 КК України).

Кримінальним кодексом України за привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років, а за привласнення грошових коштів у великих розмірах - позбавлення волі на строк до 8 років.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини