RU

Кабмін готовий побудувати велику кільцеву дорогу навколо Києва

02.02.2010, 09:50

Кабінет Міністрів України пропонує визначити особливості проектування, будівництва і експлуатації великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва. Відповідний законопроект подав уряд на розгляд Верховної Ради України.

Як повідомляє офіційний сайт Юлії Тимошенко, Кабмін зазначає, що будівництво великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва забезпечить з'єднання трьох міжнародних і чотирьох національних транспортних коридорів і розвантажить вулично-дорожню мережу міста Києва від транзитного транспорту.

У свою чергу, йдеться у пояснювальній записці до законопроекту, реалізація документа відновить і створить нові робочі місця, сприятиме економічному розвитку регіону, забезпечить безпечні, економічні і комфортні умови дорожнього руху, подальший розвиток мережі автомобільних доріг України.

Кабінет Міністрів також пропонує визначити, що земельні ділянки у кордонах смуги відведення кільцевої дороги можуть надаватися в оренду для розміщення об'єктів дорожнього сервісу без зміни їхнього цільового призначення.

Фінансування проектування і будівництва великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва буде здійснюватися за рахунок коштів Державного бюджету України, про що у Законі про Держбюджет має бути зроблено окремий запис, а також на умовах концесії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини