RU

Кільчицька збирається судитися із Турчиновим

14.08.2008, 15:20

Сьогодні екс-заступник голови Київської міськдержадміністрації Ірена Кільчицька заявила, що збирається опротестувати рішення Печерського районного суду м. Києва, який визнав недостовірною інформацію про причетність першого Віце-прем'єр-міністра України Олександра Турчинова до незаконної забудови на Пейзажній алеї.

Як повідомляє "Хрещатик", І. Кільчицька, зокрема, відзначила: "Я не буду спростовувати повністю правдиву та достовірну інформацію, оскільки мої заяви не мали жодного стосунку до перебігу виборчої кампанії, а були спрямовані виключно на боротьбу із незаконними забудовниками історичного центру столиці. Будівництво на Пейзажній алеї через своїх родичів лобіював саме Олександр Турчинов. Ми звернемося до Апеляційного суду і доведемо незаконність прийнятого судового рішення. Олександр Турчинов не зможе сховатися за своєю високою посадою від відповідальності перед киянами", - наголосила І. Кільчицька.

Нагадаємо, минулого тижня Печерський райсуд Києва зобов'язав мера столиці Леоніда Черновецького та І. Кільчицьку спростувати недостовірну інформацію, систематично поширювану ними під час недавньої виборчої кампанії у Києві, про причетність О. Турчинова до забудови на Пейзажній алеї.

15 травня Окружний адміністративний суд Києва не спростував інформацію про причетність О. Турчинова до будівництва на Пейзажній алеї і не знайшов порушень у заявах І. Кільчицької на цю тему. Раніше, 23 квітня Окружний адміністративний суд Києва, розглянувши позов, поданий О. Турчиновим, підтвердив, що кандидат у мери Києва від БЮТ не має стосунку до скандального будівництва.

Заступник мера Києва І. Кільчицька заявила про начебто існування доказів того, що скандальну незаконну забудову на Пейзажній алеї ініціювали структури, фундаторами яких є О. Турчинов та його дружина Ганна Турчинова.

Досьє на Ірену Кільчицьку>>>

Досьє на Олександра Турчинова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини