RU

Кільчицька запевняє, що лікарні готові до зими

23.09.2009, 13:44

Столичні лікарні готові до опалювального сезону. Про це заявила перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Ірена Кільчицька.

"Готовність лікувально-профілактичних закладів (ЛПЗ) до опалювального сезону підтверджується відповідними актами. На сьогодні з 191 лікувального закладу Києва про стовідсоткову готовність до зимового періоду відзвітували 189 ЛПЗ. Ще три завершують підготовчі роботи і 25 вересня будуть готові до зими", - вказала вона.

За даними Головного управління охорони здоров'я і медичного забезпечення міськадміністрації, для фінансування робіт із підготовки лікарень до зими станом на 22 вересня витрачено 2,43 млн.грн., з яких 0,13 млн.грн. - кошти міського бюджету, а 2,3 млн.грн. - кошти спеціальних фондів лікувальних закладів і централізованого фонду ГУ охорони здоров'я і Мозу.

У мерії також нагадали, що опалювальний сезон у Києві починається, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів становить 8 градусів. Орієнтовна дата почала опалювального сезону - перша половина жовтня.

Нагадаємо, раніше АК "Київенерго" заявляла про неготовність столиці до опалювального сезону. Представники компанії також обіцяли киянам ледь теплі батареї.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини