RU

Кільчицька виходить у світ

03.10.2008, 11:14

Заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Ірена Кільчицька після досить тривалої перерви сьогодні знову з'явиться на публіці.

Як повідомляє прес-служба КМДА, зокрема, її участь заявлена у "круглому столі" на тему: "Влада, громадські організації і ЗМІ у вирішенні проблеми з бездомними тваринами".

Нагадаємо, 21 вересня І. Кільчицька народила сина, якого назвала Марком.

У одному із своїх недавніх інтерв'ю вона повідомила, що найближчим часом збирається повернутися на роботу до КМДА. Про такий варіант розвитку подій ще на початку серпня говорив колишній заступник Київського міського голови Іван Салій. У свою чергу прес-секретар Київського міського голови Олександр Івахнюк підтвердив, що у прес-службі немає відповідного підписаного розпорядження, причому воно не проходило і в управлінні кадрами.

Раніше мер Києва Леонід Черновецький звільнив І. Кільчицьку, котра займала посаду заступника глави КМДА протягом двох років. Це звільнення він пояснив тиском на неї з боку Міністерства внутрішніх справ. "Працювати в умовах, коли на тебе постійно нападають, по-перше, і я знаю точно, що їй погрожували... Це бандити з МВС", - пояснив мер. Водночас, деякі засоби масової інформації пов'язали відхід І. Кільчицької з КМДА як із вагітністю, так і з тривалим конфліктом із секретарем Київради Олесем Довгим.

Досьє на Ірену Кільчицьку >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини