RU

Кільчицька відпочиває у Баден-Бадені

08.08.2008, 10:55

Колишній заступник мера Києва Ірена Кільчицька затримується у німецькому курортному містечку Баден-Баден.

За інформацією газети "Сегодня", у кулуарах міськадміністрації говорять, що вона вирішила там дочекатися народження своєї другої дитини (це має статися в серпні – ред.).

Днями джерело, близьке до мера розповіло виданню, що І. Кільчицька мала повернутися цього понеділка, але передумала і з'явиться у Києві на початку наступного тижня.

Раніше І. Кільчицька неодноразово розповідала, що у Баден-Бадені зупиняється в п'ятизірковому готелі "Buhlerhohe", розташованому у старовинному замку. У неї є своя клініка та мінеральне джерело. Номери в готелі коштують від 300 євро до 6,5 тис. євро за ніч. Правда, на рісепшені готелі виданню розказали, що під прізвищем Кільчицька ні в готелі, ні у лікарні нікого немає.

Нагадаємо, цього тижня колишній заступник Київського міського голови Іван Салій повідомив, що І. Кільчицька після народження другої дитини, швидше за все, повернеться в КМДА. У свою чергу прес-секретар Київського міського голови Олександр Івахнюк підтвердив, що у прес-службі немає відповідного підписаного розпорядження, причому воно не проходило і в управлінні кадрами.

Раніше мер Києва Леонід Черновецький звільнив І. Кільчицьку, що займала пост заступника голови КМДА протягом двох років. Це звільнення він пояснив тиском на неї з боку Міністерства внутрішніх справ. "Працювати в умовах, коли на тебе постійно нападають, по-перше, і я знаю точно, що їй погрожували... Це бандити з МВС", - пояснив мер. Водночас, деякі засоби масової інформації пов'язали відхід І. Кільчицької з КМДА як з вагітністю, так і з тривалим конфліктом з секретарем Київради Олесем Довгим.

Досьє на Ірену Кільчицьку >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини