RU

Кільчицька сумнівається, що курцям доведеться розщедритися на штрафи

27.11.2008, 15:19

Заступник голови Київської міськдержадміністрації Ірена Кільчицька сумнівається, що розміри штрафів за куріння у громадських місцях збільшать. Про це вона заявила під час Інтернет-конференції на сайті газети "Хрещатик".

"Я хочу сказати, що я є непостійним курцем - викурюю одну сигарету на ніч, і це більше схоже на ритуал. Те, що паління це шкідливо - факт, але щодо збільшення адмінштрафів у мене великі сумніви, оскільки Адміністративний кодекс у нас взагалі не працює, а підняття адмінштрафів за порушення правил дорожнього руху зайняло дуже багато часу. До збільшення штрафів за паління у громадських місцях я вам можу надати список з 100 більш важливих змін в адмінкодексах", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше Київська міська рада звернулася до Президента України, Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України з пропозицією збільшити розмір адміністративного штрафу і внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, пов'язані з тютюнокурінням.

Також нагадаємо, що депутати Київради заборонили куріння в парках, на зупинках громадського транспорту, а також в офісах. Таке рішення було прийняте на пленарному засіданні у вересні.

Досьє на Ірену Кільчицьку >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини