RU

Кільчицька скоро вийде на роботу

27.10.2008, 11:05

Заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Ірена Кільчицька має намір скоро повернутися на роботу, проте, при цьому не уточнює, на яку посаду. Про це вона заявила в інтерв'ю "Газеті по-київськи".

Відповідаючи на питання про можливе призначення на посаду керівника головного управління земельних ресурсів, І. Кільчицька відзначила: "Не виключено. Це стане зрозуміло, коли я офіційно приступлю до роботи. У нас взаємозамінність. Якщо хтось із заступників мера йде у відпустку або хворіє, його напрямами займаються інші. Так було і в моєму випадку".

При цьому вона додала, що постійно займалася своїми напрямами під час декретної відпустки. "А я фактично і не йшла, щодня займалася своїми напрямами і брала участь у розв'язанні різних питань. Декретна відпустка у мене закінчується тільки 23 листопада", - сказала заступник голови КМДА.

Нагадаємо, 21 вересня І. Кільчицька народила сина, якого назвала Марком.

В одному із свого недавніх інтерв'ю вона повідомила, що найближчим часом збирається повернутися на роботу в КМДА. Про такий варіант розвитку подій ще на початку серпня говорив колишній заступник Київського міського голови Іван Салій. У свою чергу прес-секретар Київського міського голови Олександр Івахнюк підтвердив, що в прес-службі немає відповідного підписаного розпорядження, причому воно не проходило і в управлінні кадрами.

Раніше мер Києва Леонід Черновецький звільнив І. Кільчицьку, що займала посаду заступника глави КМДА протягом двох років. Це звільнення він пояснив тиском на неї з боку Міністерства внутрішніх справ. "Працювати в умовах, коли на тебе постійно нападають, по-перше, і я знаю точно, що їй погрожували... Це бандити з МВС", - пояснив мер. Водночас, деякі засоби масової інформації пов'язали відхід І. Кільчицької з КМДА як з вагітністю, так і з тривалим конфліктом з секретарем Київради Олесем Довгим.

Досьє на Ірену Кільчицьку >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини