RU

Кільчицька скоро повернеться до КМДА

08.09.2008, 10:51

Екс-заступник Київського міського голови Ірена Кільчицька найближчими тижнями має повернутися на роботу до Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Однак, за інформацією газети "Сегодня", посада, яку вона обійматиме, поки що залишається невідомою.

Водночас, у КМДА зайвий раз нагадали, що їхня співробітниця І. Кільчицька з роботи не звільнялася. "Коли чиновника звільняють, то розпорядження мера з цього приводу обов'язково публікується в комунальній газеті "Хрещатик", там же жодної публікації стосовно Ірени Реонольдівни не було. Тому за кілька тижнів вона повернеться з декрету на роботу", - розповів радник мера з питань комунікації зі ЗМІ Казбек Бектурсунов.

У прес-службі КМДА підтвердили, що ніколи не бачили заяви І. Кільчицької про звільнення, і все вже чекають її з декрету. Мовляв, Ірена Реонольдівна не любить засиджуватися в декреті: народивши першу дочку Моніку півтора року тому, вона вийшла на роботу вже за кілька днів.

Незважаючи на можливе швидке повернення І. Кільчицької до КМДА, поки що не зрозуміло, яку посаду вона обійматиме. У кулуарах мерії її наполегливо пророкують у начальники головного управління земельних ресурсів, адже у цього управління досі немає керівника, пише видання.

"Знаємо, що радники пропонують мерові кандидатуру І. Кільчицької. Але питання ще не вирішене, і, швидше за все, Ірена Реонольдівна захоче повернутися на своє місце заступника мера, яке досі є вільним", - розповіло виданню джерело в міськадміністрації. А ось К. Бектурсунов "земельну" версію відкидає: "Усі це розмови щодо того, що вона займеться землею - це вигадка". Правда, інформацію щодо її повернення заступником Л. Черновецького він не коментує.

Наразі І. Кільчицька, яка перебуває на 9 місяці вагітності та ось-ось має народити, відпочиває в Каннах (Франція) разом із дочкою Монікою та дружиною Л. Черновецького Аліною Айвазовою. Там же 22 серпня вона відзначила свою 40-річчя, запросивши 60 гостей до одного з місцевих ресторанів.

Нагадаємо, на початку серпня колишній заступник Київського міського голови Іван Салій повідомив, що І. Кільчицька після народження другої дитини, швидше за все, повернеться до КМДА. У свою чергу прес-секретар Київського міського голови Олександр Івахнюк підтвердив, що у прес-службі немає відповідного підписаного розпорядження, причому воно не проходило і в управлінні кадрами.

Раніше мер Києва Леонід Черновецький звільнив І. Кільчицьку, яка обіймала пост заступника глави КМДА протягом двох років. Це звільнення він пояснив тиском на неї з боку Міністерства внутрішніх справ. "Працювати в умовах, коли на тебе постійно нападають, по-перше,і я знаю точно, що їй погрожували... Це бандити з МВС", - пояснив мер. Водночас, деякі засоби масової інформації пов'язали звільнення І. Кільчицької з КМДА як із вагітністю, так і з тривалим конфліктом із секретарем Київради Олесем Довгим.

Також нагадаємо, що Л. Черновецький своїм розпорядженням у квітні цього року звільнив від виконання обов'язків заступника глави КМДА - начальника Головного управління земельних ресурсів КГГА Анатолія Муховікова, задовольнивши його заяву про звільнення за власного бажання.

За словами мера Києва, "на цю посаду буде призначено нову людину, яка буде чесною та відповідальною. Це буде член команди Блоку Леоніда Черновецького, команди, яка працює в інтересах киян".

Також Л. Черновецкий обіцяв, що на посаду заступника голови КМДА із земельних питань буде оголошено конкурс.

Досьє на Ірену Кільчицьку >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини