RU

Кільчицька розповіла про конфлікт з Черновецьким

26.04.2011, 11:50
Кільчицька розповіла про конфлікт з Черновецьким - Фото
6acbcde769decddd95487e7fb160bcbb.jpg

Кільчицька розповіла про конфлікт з Черновецьким
Екс-перший заступник глави Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька (на фото) визнала, що напередодні відходу з мерії у неї був конфлікт не тільки з представниками "молодої команди", але й з самим Леонідом Черновецьким. Про це вона заявила в інтерв'ю газеті "Сегодня".

"Мало хто знає, що у мене був дуже великий конфлікт з молодими хлопцями з близького оточення мера. І з Леонідом Михайловичем також. На службовому ґрунті. У нас відносини із ним були останні півроку до виборів президента затяжкі, а за декілька місяців взагалі стали нестерпними. У нас була дуже жорстка розмова перед другим туром виборів. Тоді я відмовилася виконувати вимогу Леоніда Михайловича", - сказала І.Кільчицька.

За словами екс-чиновниці, Л.Черновецький вимагав, щоб вона віддала у прокуратуру "апаратуру, яку поставив тогочасний міністр МВС Юрій Луценко у її підлеглих".

"Я сказала, що цього робити не буду. Між прокуратурою і міліцією була домовленість, і це б померло. Я відповіла відмовою. Що я з нею зроблю, тоді не вирішила. Пам'ятаю, возила її в своїй сумці три дні. Але вже тоді попередила, що після другого туру виборів, хто б не переміг, я йду з команди. У нас розходилося бачення ситуації з багатьма членами команди, ставлення до роботи і абсолютно різна оцінка власних сил", - зазначила екс-чиновниця.

І.Кільчицька також визнала, що рішення про відхід було прийнято у зв'язку з постійними конфліктами. "У мене були розбіжності, як з молодими, так і не з молодими членами команди, і з самим Леонідом Михайловичем. Я сказала, що після виборів більше з ними жодного дня працювати не буду. Мені навіть здається, що останнім часом Леонід Михайлович вітався зі мною крізь зуби", - сказала вона.

До того ж екс-чиновниця наголосила, що не збирається більше працювати з мером Києва: "Ні в бізнесі, ні в політиці ми з Леонідом Михайловичем ніколи працювати більше не будемо. Ці проекти з мого боку закриті. Ми вже працювали і не вступимо у ці відносини. Але ми завжди будемо рідними людьми".

Водночас вона наголосила, що Л.Черновецький залишається для неї близькою людиною. "Я знаю Леоніда Михайловича 22 роки. Він відіграв у моєму житті дуже важливу роль, і я це усвідомлюю. Я товаришую з його дітьми, з його дружиною. Він дуже близька мені людина, я його ніколи не зраджувала і не зраджу", - зазначила вона, додавши, що бачилася з ним дуже давно, але розмовляла недавно.

Нагадаємо, Л.Черновецький скоротив кількість своїх замів, звільнивши І.Кільчицьку, Євгена Червоненка і Дениса Басса. Єдиним представником команди мера у КМДА залишився Анатолій Голубченко.

Ірена Кільчицька: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини