RU

Кільчицька прогнозує хвилю звільнень у київській мерії

04.03.2010, 14:00

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька прогнозує хвилю звільнень у київській мерії після того, як у парламенті буде створено нову коаліцію і затверджено новий склад уряду. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ .

"На сьогоднішній день відбувається перерозподіл на рівні держави. І я не виключаю, що після того, як буде сформовано нову коаліцію і призначено новий уряд, будуть зміни на місцевих рівнях", - зазначила І.Кільчицька. До того ж вона наголосила, що політичні сили, які формують коаліцію, зараз домовляються між собою про те, які посади будуть зайняті на місцевому і державному рівнях.

Водночас І.Кільчицька наголосила, що особисто вона не тримається за свою посаду: "Я ні за які посади не тримаюся, я буду запитаною в будь-якому іншому напрямі. Я можу якщо не повернутися в комерційний банк, де я працювала, то завжди знайду, чим зайнятися. Я на своїй посаді робила більше, ніж це можливо".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини