RU

Кільчицька особисто перевірить київські лікарні

27.05.2009, 14:32

Перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Ірена Кільчицька пообіцяла, що буде працювати окремо з кожним лікарем і перевіряти, скільки кожна конкретна столична лікарня отримує з бюджету міста, скільки з спецфонду, і яка сума прямує у фонд заробітної плати. Про це вона заявила під час наради з керівниками лікувальних закладів Києва у вівторок.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, І.Кільчицька, зокрема, відзначила: "В країні криза, вона наростає, і з кожним днем стає все гірше й гірше. І в цій ситуації ми маємо знати, що відбувається у кожній з наших лікарень. Сьогодні Київ - мало не єдине місто в Україні, в якому медична сфера ще тримається на поверхні. В країні вже забули, що таке безкоштовний інсулін, гемодіаліз, скорочуються робочі місця, об'єднуються лікарні. Ми тримаємося і будемо триматися і надалі, і, незважаючи на негативні публікації в пресі, ми постійно вживаємо антикризові заходи, які загалом допоможуть нам зекономити 29 млн.грн. в рік".

При цьому перший заступник голови КМДА додала, що чекає пропозиції щодо мінімізації витрат від кожної лікарні і поліклініки.

Водночас, за словами начальника Головного управління охорони здоров'я і медичного забезпечення Людмили Качурової, недавно у всі лікувально-профілактичні заклади міста було спрямовано фахівці-економісти, які постійно перевіряють надходження у спеціальні фонди лікарень і витрати з них. Згідно із першими результатами перевірок, фінансові порушення виявлені в кількох лікувально-профілактичних закладах столиці.

Ірена Кільчицька: біографія і добірка новин>>>

Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини