RU

Кільчицька обурена провокаціями опозиції

28.09.2009, 13:08

Жодна із заяв про примушення головних лікарів столичних лікувально-профілактичних закладів укладати договори про страхування і оформляти передплату на періодичні видання не відповідає дійсності. Про це заявила перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Ірена Кільчицька, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі мерії.

"Медична сфера міста постійно наштовхується на провокаційні заяви політичних опонентів столичної влади. Це дестабілізує роботу сфери і заважає лікарям виконувати свої професійні обов'язки", - вказала вона.

"Такі заяви - чергова провокація, до якої вдалися, у тому числі, медичні профспілки, з яких, до речі, масово виходять лікарі. Ми вже неодноразово стикалися з тим, що ця організація замість виконання своїх прямих обов'язків - захисту трудових інтересів і прав столичних медиків - зловживає довірою засобів масової інформації і, відстоюючи власні політично заангажовані інтереси, дестабілізує роботу сфери", - додала І.Кільчицька.

Вона також наголосила, що жоден керівник столичних лікарень або поліклінік не отримував і не отримає подібні завдання.

Нагадаємо, минулого тижня керівник Шевченківського району столиці Віктор Пилипишин заявив, що мер Києва Леонід Черновецький і його прихильники примушують лікарів передплачувати муніципальну газету "Хрещатик".

Також повідомлялося, що київських лікарів примушують укладати договори про страхування.

Ірена Кільчицька: біографія і добірка новин>>>


Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини