RU

Кільчицька не повернеться до Черновецького

21.04.2010, 12:50

Екс-перший заступник мера столиці Ірена Кільчицька не збирається повертатися на роботу в київську мерію. Про це вона заявила газеті "Сєгодня".

Зокрема, коментуючи інформацію про те, що її спадкоємиця Алла Шлапак вирішила не займати її кабінет, І.Кільчицька зазначила: "Алла Василівна не стала переїжджати у мій кабінет, оскільки їй виділили інший. А я вже давно вивезла свої речі. Усі знають, що я пішла і працювати в мерії більше не збираюся".

Водночас у кулуарах мерії ходять чутки, що новий заступник Леоніда Черновецького не переїжджає у кабінет попередниці, тому що його досі займає І.Кільчицька, зазначає видання. За інформацією газети, А.Шлапак влаштувалася у кабінеті на дев'ятому поверсі, поруч з кабінетом градоначальника.

Водночас в оточенні І.Кільчицької підтвердили, що вона часто буває у мерії, але стверджують, що лише для того, щоб побачитися з колишніми колегами.

"Вона зараз не думає про роботу, зайнята вихованням дітей, а на "травневі" збирається у Францію до нареченого. Може, весілля нарешті відбудеться", - заявило виданню джерело у мерії.

Нагадаємо, А.Шлапак була призначена заступником мера Києва із соціальних питань і медицини у кінці березня.
Вона також обіймає посади голови постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я і соціального захисту і співголови фракції Блоку Черновецького у міськраді.

Раніше соціальною сферою у Києві займалася І.Кільчицька.

Ірена Кільчицька: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини