RU

Кільчицька не боїться кримінальних справ

13.07.2011, 14:13

Екс-заступник голови Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька стверджує, що кримінальних справ проти неї немає і боятися їй нічого. Про це вона сказала в коментарі газеті Сегодня.

"Я ніяких незаконних документів ніколи не підписувала і сплю спокійно. У мене під час роботи з документами і їх підписання, а також при прийнятті рішення дуже розвинена інтуїція дикого звіра. Це ще з часів роботи в банку. Я ніколи не закуповувала обладнання за $400 мільйонів, яке коштує $250 мільйонів, як це виявилося недавно при закупівлі одним з державних підприємств. Я думаю, що правоохоронним органам є чим зайнятися - з'ясувати, куди поділися $150 мільйонів. Проти мене обвинувачень немає", - зазначила вона.

Екс-чиновниця стверджує, що живе і працює в Україні. "Я чудово живу і працюю в Україні, що постійно підтверджую виходами в прямі ефіри і на світські заходи. Можливо, хтось дуже хоче мене в чомусь звинуватити, але у нього це не вийде", - заявила вона.

Кільчицька вважає, що чутки про кримінальну справу з'явилися спеціально, можливо, з метою здирства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що проти Кільчицької, Дениса Басса, а також заступника голови КМДА Олександра Луцького в найближчому майбутньому будуть порушені кримінальні справи.

Ірена Кільчицька: біографія і добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини