RU

Кільчицька минулого року заробила 21 млн. грн.

07.04.2010, 13:25

Екс-перший заступник мера Києва Ірена Кільчицька минулого року заробила в 50 раз більше, ніж у 2008 році - 21 млн. грн. Про це йдеться в її декларації про прибутки за 2009 рік.

За інформацією газети "Сєгодня", з цієї суми зарплата І.Кільчицької становила близько 200 тис. грн. (близько 17 тис. грн. у місяць).

Екс-перший заступник мера Києва зазначила, що левову частку коштів становили прибутки від продажу майна. "Це нерухомість і земля, які я придбала ще до 2006 року, до мого приходу в мерію", - заявила вона.

Водночас перший заступник мера столиці Анатолій Голубченко задекларував 2 млн. грн. прибутків, а також вказав, що має заміський будинок у Кончі-Заспі площею 650 кв.м. "Враховуючи, що в рік у мерії Голубченко отримує не більше 200 тис. грн., у нього були і інші прибутки. Які - не каже", - зазначає видання і нагадує, що дружина чиновника володіє одним із найпрестижніших ресторанів у Києві - "Егоїст".

Водночас мер Києва Леонід Черновецький поки не оприлюднив декларацію про прибутки. "Пізніше, напевно, опублікуємо", - заявила газеті радник градоначальника Марта Гримська.

Нагадаємо, згідно з декларацією, у 2008 році І.Кільчицька заробила 435 тис. 306 грн. На неї також були записані земельна дільниця, будинок, дві квартири і три автомобілі - "Bentley Continental GT", "Porche" і "Мерседес".

Л.Черновецький у 2008 році заробив 268 млн. 263 тис. грн., а секретар Київради Олесь Довгий - 2 млн. 185 тис. грн.

Ірена Кільчицька: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини