RU

Гусовський: У Київраді сформована коаліція без Самопомочі

22.12.2015, 17:53
Гусовський: У Київраді сформована коаліція без Самопомочі - Фото
Сергій Гусовський

Депутати Київради проголосували бюджет Києва на 2016 рік. Про це повідомив глава фракції Самопоміч в Київраді Сергій Гусовський в Facebook. Він додав, що в Київраді сформувалася більшість: Солідарність, Батьківщина, Єдність.

Бюджет Києва на 2016 р проголосовано.Більшість у Київраді утворена: Солідарність, Батьківщина, Єдність.

Опубликовано Сергій Гусовським 22 декабря 2015 г.

Він додав, що під час обговорення бюджету на 2016 рік виникало багато питань і зауважень. "Одне з очевидних (зауважень, - ред.) - фінансування статутного фонду банку Хрещатик. На це хочуть виділити 150 млн грн", - зазначив Гусовський.

Глава Самопомочі в Київраді повідомив, що колись співвласниками банку були Київська міська рада і структури, пов'язані з Хмельницьким і Івановим. Тепер в партнерах у Київради є "громадяни різних островів", а саме:

Тіффані Ніколь Браун (Беліз);
Летриція Ніколь Ламб (Беліз);
Метью Адріан Бредлі (Беліз);
Шейла Вілна Магнан (Сейшели);
Лінді Равінія (Сейшели);
Ванесса Джозі Пайє (Сейшели);
Пампина Вотсі (Кіпр);
Петрос Авраам (Кіпр);
Рафаель Енріке Ален (Панама),
а також австрієць Микола Солдатенко.

Гусовський зазначив, що разом усі ці акціонери володіють майже 75% банку. Стан банку незадовільний. НБУ може в будь-який момент ввести тимчасову адміністрацію.

"Тобто, прийнявши рішення про дофінансування Хрещатика ми свідомо заливаємо гроші в діру під назвою "корупція + неефективність". Наша фракція категорично проти. Вже кілька разів не даємо "заговорити" це питання. Наполягаємо на виключенні цього пункту з проекту бюджету", - повідомив глава Самопомочі в Київраді.

Гусовський додав, що цю пропозицію підтримали фракції Свободи, Єдність, міський голова і секретар Київради. Але зазначив, що, на жаль, цих голосів не вистачило.

Київрада. Йде обговорення бюджету міста на 2016 р. Багато питань, багато зауважень. Одне з очевидних - дофінансування ст...

Опубликовано Сергій Гусовським 22 декабря 2015 г.

Нагадаємо, бюджет Києва на 2016 рік становить 27 млн грн, що на 5 млрд більше, ніж торік.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини