RU

Гриценко: Києву призначать наглядача

20.09.2010, 15:05

Президент України Віктор Янукович призначає реального керівника виконавчої влади у Києві, тим самим встановивши пряме президентське правління у столиці. Такої думки дотримується глава парламентського Комітету з питань нацбезпеки і оборони, лідер партії "Цивільна позиція" Анатолій Гриценко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі політсили, А.Гриценко зазначив, що пряме президентське правління встановлене після призначення Олександра Попова на посаду першого заступника мера Києва, а також після прийняття змін до закону про столицю. Отже, за словами політика, 3 млн. жителів Києва позбавлені права вибирати мера міста, оскільки той, кого вони підтримають на виборах, зможе тільки головувати на засіданнях Київради, а реального керівника виконавчої влади столиці буде призначати Президент.

"Хто буде цим наглядачем, звідки - з Донецька, Луганська, з Криму - немає різниці. Кияни повинні мати право самим вибирати керівника, але зараз їх такого права позбавили", - зазначив А.Гриценко.

На думку політика, це сталося через те, що Партія регіонів не має значної підтримки у столиці. "Партія регіонів відчуває, що не користується такою підтримкою киян, щоб отримати гідний показник на виборах. Тому виборів не буде", - сказав він.

Коментуючи рішення про скасування райрад у столиці, політик заявив, що воно не позбавлене сенсу. Однак тільки за умови тривалого обговорення, пояснення і урахування думки киян.

"Але це робилося, "ламаючи через коліно". Я пам'ятаю, як приймалися ці зміни: одразу в першому і у другому читанні. До того ж депутати мають право внести поправки до другого читання, закон це передбачає. Зверталися до Литвина, і я також, але всі наші звернення, вибачте, були "по барабану". Була чітка команда зверху - прийняти", - заявив А.Гриценко.

Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини