RU

Гостей Євро-2012 у Києві поселять на теплоходах

06.04.2011, 15:25

У причалів і на набережних Дніпра у Києві пришвартуються судна, які будуть використані як готельні комплекси. У них зможуть поселитися близько 3 тисяч гостей Євро-2012.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства інфраструктури, планується, що теплоходи місткістю близько 300 людини кожний прибуде у Київ без пасажирів, що дасть змогу уникнути труднощів з реєстрацією іноземців, які прибули.

Можливість переходу суден за маршрутом Дунай-Чорне море - Дніпро-Київ і технічні питання будуть розглянуті Укрморрічфлотом і європейськими судновласниками, яких залучить до цього проекту Німецьке товариство технічної співпраці в Україні.

За даними міністерства, зараз для комфортної швартовки суден можуть бути використані 2-3 причали. До того ж керівництву ДП "Адміністрація річкових портів" доручено розглянути можливість тимчасового використання набережних стін для швартовки пасажирських суден з Європи.

Крім того, готується звернення до комунальних підприємств Києва з метою організації електро- і водопостачання на причалах. Це розширить перелік причалів, в яких можуть пришвартуватися іноземні теплоходи, йдеться в повідомленні.

За словами заступника глави "Укрморрічфлоту" Іллі Тихонова, європейці отримають всебічну підтримку від державних підприємств, які відповідають за експлуатацію причалів і шлюзів, пасажирські перевезення і безпеку судноплавства внутрішніми водними шляхами.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини