RU

Головну ялинку столиці зберуть із 450 маленьких ялинок

04.12.2008, 15:56

Для створення головної новорічної ялинки Києва використають близько 450 живих ялинок, вирубаних під час планової санітарної вирубки дерев, яка не шкодить зеленим насадженням. Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Журавський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, В. Журавський, зокрема, відзначив: "Питання використання штучної ялинки поставало у минулому році, але на її придбання і установку необхідно більше 3,5 млн. грн. Виділяти такі кошти у період фінансової кризи недоцільно".

Він також розповів, що монтаж металевих конструкцій новорічної ялинки на Майдані Незалежності почнеться 7 грудня, а до 13 грудня ялинку підключать до електромережі.

Висота ялинки становитиме 35 метрів. У цьому році її прикрасять кольоровими кулями (близько 100 штук), гірляндами, сніжинками. Буде також впроваджено новий світлодіодний дизайн - світлова довжина гірлянди - близько 5 км., на ній розміщено близько 15-20 тис. лампочок. Завдяки новій комп'ютерній програмі гра кольорів на гірлянді не буде повторюватися протягом 7 хвилин.

У цьому році на святі запалення головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності вперше буде Дід Мороз - Санта-Клаус, який приїде в Україну з Лапландії. Крім того, буде організовано фольклорні театралізовані спектаклі у виключно українському національному форматі.

Безпека громадян і посадових осіб під час запалення ялинки і протягом всіх святкових заходів забезпечить ГУ МВС України в м. Києві.

Нагадаємо, головну ялинку запалять 20 грудня о 16:00.

Минулого року вогні головної ялинки України офіційно запалилися 22 грудня. У зв'язку з цим на головній площі Києва пройшло свято під назвою "Ялинко новорічна, засяй вогнями".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини