Головним архітектором Києва став помічник екс-нардепа Столара

05.04.2016, 14:49
Головним архітектором Києва став помічник екс-нардепа Столара - Фото
Мер Києва Віталій Кличко

Новим виконувачем обов'язків головного архітектора Києва мер Віталій Кличко призначив Юрія Тація

Виконуючим обов'язки директора Департаменту містобудування та архітектури з 4 квітня став Юрій Тацій. Ця посада поєднана з посадою головного архітектора столиці, повідомляє видання Bihus.info.

Анна Бондар, яка раніше обіймала цю посаду, відправлена ​​у відпустку, а рішення про її призначення скасовано.

Раніше Тацій працював в містобудівному департаменті заступником директора департаменту та начальником служби містобудівного кадастру. Чиновник понад рік проходить перевірку відповідно до закону Про очищення влади. Згідно з декларацією, Тацій володіє двома земельними ділянками площею по 1 тисячі квадратних метрів, також 1 тисячу квадратних метрів земельної ділянки, внесеної як власність членів сім'ї нового в. о. На рахунку в банку у Тація лежить 1 млн 309 тис. 416 грн.

Головним архітектором Києва став помічник екс-нардепа Столара

Головним архітектором Києва став помічник екс-нардепа Столара

Фото: bihus.info

У 2007-2012 роках Юрій Тацій був помічником нардепа Вадима Столара на громадських засадах в Верховній Раді шостого скликання.

Разом з іншим помічником Столара, Олександром Костюком, Тацій значився власником кількох фірм. Одна з яких - Будмегасервіс - за кілька місяців до появи Тація в засновниках отримала від Київради майже гектар в Святошинському районі столиці під торгово-офісний центр.

Також Тацій володів фірмою Архітектурно-будівельний альянс в 2008-2009 роках. А за кілька місяців до того як Тацій став власником, фірма отримала 16 гектарів під забудову над Дніпром, за які потім довго і безрезультатно судилася екологічна прокуратура. В даний час Альянс записаний на Дмитра Лимаря, який в 2014 був головою виборчого штабу Порошенка в Ставищенському районі Київської області.

Мати Тація Ольга Петраковська завідує кафедрою землеустрою та кадастру в столичному Університеті будівництва та архітектури і є співзасновником Спілки землевпорядників Києва.

У 2015 Вадим Столар очолив київський міський штаб Блоку Петра Порошенка. Там він займався мажоритарниками, партією і Віталієм Кличком як кандидатом в мери Києва.

Керівника департаменту недавно намагалися обрати через конкурс, проте після скандалу мер Києва
Віталій Кличко  припинив  ці вибори. На думку мера, комісія зіткнулася з обставинами, які унеможливили ухвалення об'єктивного і справедливого для міста рішення. Ймовірно, конкурс буде відновлено після того, як члени комісії пропишуть всі необхідні процедури.

Кличко звільнив головного архітектора столиці Сергія Целовальника і двох його заступників у вересні 2015 року. Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс на посаду головного архітектора міста Києва 30 грудня 2015 року.

3 березня конкурсна комісія визначилася з п'ятьма фіналістами на посаду головного архітектора. Це були Андрій Миргородський, Юрій Скляренко, Сергій Казарянц, Сергій Броневицький і Ігор Писарець. Однак процес обрання затягувався. 19 березня Кличко закликав конкурсну комісію нарешті вибрати головного архітектора столиці, інакше він буде змушений перервати конкурс.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?