RU

Глава столичної підземки попереджає про можливу зупинку роботи метро

30.07.2008, 11:31

Тоді, як "навколо метрополітену ведуться безглузді розмови, на підприємстві дійсно склалося скрутне становище, яке полягає в тому, що протягом останніх років, через хронічне недофінансування, експлуатаційні потреби метрополітену забезпечувалися далеко не в достатніх обсягах". Найближчим часом може скластися ситуація, коли метрополітен "вимушений буде припинити свою роботу". Про це заявив начальник комунального підприємства (КП) "Київський метрополітен" Петро Мірошников.

"Особливо це стосується незадовільного придбання запасних частин та комплектуючих, спеціальної техніки і матеріалів, необхідних для підтримання життєдіяльності підприємства. Як наслідок, стан об'єктів метрополітену та поїздів з року в рік гіршає і поступово набуває загрозливих перспектив. Наразі ситуація досягла критичної межі", - зауважив П. Мірошников.

За його словами, якщо споруди метрополітену вдається підтримувати в належному стані завдяки зусиллям працівників підприємства, то поїзди "на їх ентузіазмі не поїдуть". "Ремонтувати їх (поїзди - ред.) майже нічим. Якщо подібна ситуація триватиме і надалі, недалеко той час, коли метрополітен вимушений буде припинити свою роботу. Іншого виходу з критичної ситуації, крім підвищення тарифу на проїзд в метрополітені до рівня, необхідного для покриття витрат, не існує", - підсумував П. Мірошников.

Нагадаємо, перші станції київського метрополітену відкрились у 1960 році. За 47 років у Києві побудовано три лінії метро протяжністю близько 60 км, на яких розташовано 46 станцій. Пасажирообіг метрополітену становить близько 2,3 млн. людей за добу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини