RU

Герега лякає противників сесії Київради холодними батареями

27.09.2013, 16:10
Герега лякає противників сесії Київради холодними батареями - Фото
6195fb53ee5c4c27460d08584cada521.jpg

Якщо спроби блокувати Київраду повторяться, місто втратить суттєві кошти і не зможе підготуватися до опалювального сезону, сказала секретар столичного законодавчого органу Галина Герега в інтерв'ю Фактам і коментарям.  

"Необхідно виділити гроші на закінчення будівництва та реконструкції цілої низки об'єктів інженерної інфраструктури: колекторів, котелень, транспортних вузлів", - повідомила Герега про порядок денний засідання Київради, призначеного на 2 жовтня. На розгляд депутатам підготовлені також питання землі та власності - продовження договорів оренди та скасування вже прийнятих рішень.

Герега нагадала, що без рішення Київради місто не зможе освоїти субвенцію з держбюджету, виплатити зарплати бюджетникам, розрахуватися за теплоносії, медикаменти, харчування.


"Сотні тисяч киян можуть залишитися без зарплат і тепла. Ми не зможемо нормально підготуватися до зими, у разі необхідності ліквідувати аварії на тепломережах. А значить, в деяких будинках можуть охолонути батареї. Будуть припинені всі муніципальні виплати, зупиниться будівництво цілого ряду важливих об'єктів інфраструктури", - сказала Герега про можливі наслідки для міста в разі повторення блокади засідань Київради.   

За словами Гереги, поки Київрада не працював в нормальному режимі, в міський бюджет не надійшло близько 300 млн.грн. від передачі в оренду та продажу власності.

Нагадаємо, що засідання Київради має відбутися 2 жовтня. Опозиція закликала киян прийти на акцію протесту проти його проведення. Депутати з фракції  УДАР звернулися до окружного адміністративного суду з вимогою визнати чергове засідання міськради нелегітимним через порушення в регламенті роботи Київради.

Досьє на Галину Герегу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини