RU

Герега клопотатиме про вибори мера Києва до 27 липня

05.06.2012, 15:44
Герега клопотатиме про вибори мера Києва до 27 липня - Фото
Галина Герега
Секретар Київради Галина  Герега заявила, що, згідно із законодавством, протягом 15 днів після звільнення з посади міського голови вона звернеться до парламенту з клопотанням про призначення позачергових виборів мера. Як повідомили кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київської міськради, згідно з розпорядженням Гереги, чергове пленарне засідання Київради відбудеться 12 липня. На засіданні буде розглянуто питання про передачу повноважень мера Києва Леоніда Черновецького Герезі. Після цього протягом 15 днів вона буде просити парламент призначити позачергові вибори мера.

Таким чином, поширена в деяких ЗМІ інформація про те, що Галина Герега ініціюватиме вибори мера до 16 червня 2012 року, не відповідає дійсності.

Як повідомлялося раніше, 1 червня 2012 року  Леонід Черновецький написав заяву про відставку з посади міського голови. Верховна Рада до сих пір не визначила дату виборів київського мера. Голова КМДА Олександр Попов заявив: законом передбачено, що секретар міськради в такому випадку автоматично стає виконуючим обов'язки міського голови. Також Попов заявив, що в разі своєї перемоги на виборах мера має намір просити президента об'єднати посаду керівника КМДА й посаду міського голови.

Досьє на Галину Герегу
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини