RU

Генпрокуратуру просять розібратися зі сміттєспалювальним заводом у центрі Києва

14.09.2010, 17:00

Народний депутат Леся Оробець звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою невідкладно перевірити факт відкриття сміттєспалювального заводу в районі депо станції "Київ-Пасажирський" у столиці. Про це вона заявила журналістам у Львові.

"Генпрокуратура і мерія столиці повинні негайно перевірити факт відкриття у кордонах міста підприємства, яке буде викидати в атмосферу щорічно близько 3,3 тон шкідливих речовин, зокрема півтора тонни діоксиду азоту і півтони оксиду вуглеводу", - зазначила народний депутат, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували в її прес-службі.

За словами Л.Оробець, у разі підтвердження інформації влада повинна негайно вжити заходів із закриття небезпечного виробництва і залучення винних осіб до відповідальності. "Якщо завод зі спалення сміття вже працює, хтось повинен сісти за ґрати", - зазначила політик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що майже у самому центрі Києва, у Солом’янському районі столиці, відкрився сміттєспалювальний завод. Він був у безпосередній близькості до житлових будинків, однак місцеві жителі про завод не знають.

Леся Оробець: біографія та добірка новин>>>
Екологія: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини