RU

Фонтани на Майдані включать 1 травня, а 10 - закриють на ремонт

28.04.2012, 16:10
Фонтани на Майдані включать 1 травня, а 10 - закриють на ремонт - Фото
Один світломузичний фонтан на вул. Хрещатик вже є
Всі фонтани на площі Незалежності почнуть працювати 1 травня, проте згодом вони будуть тимчасово виведені з експлуатації на час капітального ремонту. Про це повідомляє прес-служба Київводоканалу.

Ремонтні роботи на парній стороні площі Незалежності (шість малих фонтанів і один великий) українсько-китайська організація почне 10 травня, а вже на 25 травня запланований запуск оновлених світломузичних фонтанів, управління якими буде здійснюватися за допомогою спеціальної комп'ютерної програми.

На непарній стороні Майдану капітальний ремонт фонтанів ("Водяна куля", "Каскадний" і "Засновникам міста") проведе німецько-українська організація. Обладнання фонтанів замінять сучасним, однак світломузичним їх робити будуть. Про графік роботи фонтанів інформація з'явиться пізніше, в даний час йде процес підписання договору про виконання робіт.

Фонтани на площі Незалежності були введені в експлуатацію в 2000 році і з тих пір роботи з їх капітального ремонту не виконувалися.

Нагадаємо, що цього року після тривалої реконструкції відкрився тепер уже світломузичний фонтан "Хрещатик" по вул. Хрещатик, 23, офіційне відкриття і запуск відбулися 12 квітня. Зараз також завершується реконструкція каскадного фонтану по вул. Великій Васильківській, 119. Офіційний запуск запланований на 9-19 травня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини