RU

Фасад столичного ЦУМу завісили величезним прапором України

08.05.2014, 14:00
Фасад столичного ЦУМу завісили величезним прапором України - Фото

Фасад київського ЦУМу, який знаходиться на реконструкції, закрили прапором України площею понад 3300 кв. м.

В даний момент цей прапор є найбільшим на території України. Довжина полотна склала 140 м, а висота - 24 м. Володіє ЦУМом компанія ЕСТА Холдинг, яка входить до групи СКМ
Ріната Ахметова.

Відзначимо, що раніше на фасаді ЦУМу активісти розмістили величезний напис, який глсив: "Рінат, ти зрадив Донбас або продав?". Цей напис і зараз проглядається через матеріал, з якого зроблений прапор.
Фасад столичного ЦУМу завісили величезним прапором України


Фасад столичного ЦУМу завісили величезним прапором України
Нагадаємо, за інформацією забудовника, після реконструкції ЦУМ залишиться класичним універмагом і збереже звичний для жителів Києва зовнішній вигляд. Всередині будуть використані унікальні елементи інтер'єру старого інтер'єру - мармурові сходи та облицювання мармурових колон. Перед початком робіт ці елементи були розібрані і законсервовані.

У іншому інтер'єр повністю перетвориться. "За історичним фасадом з'явиться сучасний магазин, в якому можна купити все", - стверджують у компанії. Завершення реконструкції та відкриття заплановане на 2015 рік.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини