RU

Фанатів не штрафуватимуть за справляння потреби на вулицях Києва

15.06.2012, 15:54
Фанатів не штрафуватимуть за справляння потреби на вулицях Києва - Фото
a2c0b238ddd6402c2027ab9140b4b44c.jpg
Іноземні вболівальники ходять в туалет прямо на вулицях Києва, але штрафувати їх за це не будуть. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції голова КМДА Олександр Попов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на думку голови КМДА робота в цьому напрямку ведеться ефективно. "Щодня о 11:00 ранку фан-зона повинна бути готова до нового дня. Ми зараз використовуємо спеціальні речовини для миття вулиць, з тим, щоб прибрати запах і таким чином вирішити питання санітарної очистки території. Ми це проводимо і після того, як шведи проходять своїм маршрутом на стадіон, і безумовно в фан-зоні ", - розповів Попов.

Крім цього, Попов визнав, що боротися з курінням в фан-зоні теж марно. "Точно так, як ми нічого не зробимо зі сміттям, точно так само ми нічого не зробимо з курінням. Люди приїхали відпочивати, у них таке бачення своєї поведінки, і ми на це впливати не будемо, і недоцільно це робити, це перемогти неможливо" , - сказав він.

Окремо Попов зупинився на проблемних питаннях на ринку столичних таксі, які невиправдано завищують ціни. "Ми знаємо цю проблему, ми повинні на неї вплинути, але розуміємо, що вплинути швидко ми не зможемо, тому що питання є в законодавчому регулюванні ринку. Більшість таксистів працюють в тіні. Можу сказати, що порядок ми наведемо, у нас буде нормальний ринок , але найближчим часом ми на це вплинути не зможемо", - сказав він.

Попов визнав, що проведення чемпіонату викликало ряд незручностей для жителів міста. "Це і обмеження транспорту, і організація фан-зони. Дякуємо за розуміння, як тільки закінчиться євро, ми починаємо працювати в нормальному спокійному режимі", - запевнив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини