RU

Фінал «Міс Світу-2008» відбудеться 4 жовтня у Києві

22.07.2008, 18:16

Фінал найпрестижнішого конкурсу краси "Міс Світу-2008" відбудеться у Києві 4 жовтня.

Як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ почесний президент Національного комітету "Міс Україна" Сергій Матяш, фінальні приготування до проведення змагання почнуться після повторного візиту до України Джулії Морлі - президента конкурсу "Міс Світу" - у серпні цього року. Дж.Морлі ще раз проїдеться містами України, де зніматимуть ролики, конкурси та інші заходи у рамках "Міс Світу-2008".

За словами С. Матяша, майданчиком для проведення фіналу міжнародного конкурсу "Міс Світу-2008" швидше за все, стане столичний Палац "Україна".

Дж.Морлі вже відвідувала Україну у квітні 2008 р. Президент конкурсу "Міс Світу" тоді зазначила, що вважає Київ та Україну загалом чудовим місцем для проведення цього конкурсу. Вона ознайомилася з можливостями міста і залишилася задоволена якістю обслуговування в столичних готелях. "За нашим шоу спостерігатимуть понад 2 мільярдів глядачів зі всього світу. Це прекрасний шанс розрекламувати Україну та Київ і показати, що ці місця дуже привабливі. Я впевнена, що після "Міс Світу" кількість туристів, які приїжджають до України, збільшиться", - зауважила вона.

У рамках візиту Дж.Морлі також відвідала Крим. Після чого ухвалила рішення, що зйомки деяких заходів перед фіналом "Міс Світу-2008" відбуватимуться у Великій Ялті у вересні цього року. Основними місцями зйомок стануть Фороська церква та Ластівкове гніздо.

Нагадаємо, що Україну на "Міс Світу-2008" представить Ірина Журавська. Дівчина завоювала право на участь у "Міс Світу" після того, як перемогла у конкурсі "Міс Україна" в квітні 2008 р. І. Журавська працює моделлю в агентстві "KARIN MMG" і є володаркою титулів "Міс-Інтернет", віце-міс конкурсу "Міс Донбас Open-2007".

Фото з конкурсу "Міс Україна-2008" дивіться тут.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини