RU

Евакуатори повертаються на київські дороги

07.12.2010, 14:15

Київська влада збирається повернути евакуатори на столичні дороги. Це буде зроблено для того, щоб розчистити смуги для наземного громадського транспорту, на яких зараз часто паркуються автомобілі. Про це заявив начальник Головного управління транспорту і зв'язку Київської міської держадміністрації Євген Водовозов.

"Відповідний законопроект вже готується у Верховній Раді. На сьогоднішній день у Києва є близько 30 евакуаторів, які можуть виїхати на вулиці міста", - сказав чиновник, якого цитує "Дзеркало тижня".

Є.Водовозов зазначив, що для того, щоб евакуатори повернулися на київські дороги, "потрібні зміни не у Правилах дорожнього руху - там все прописано чітко і зрозуміло, а в Адмінкодексі".

"Треба зробити так, щоб якщо людина одного разу поставила там машину та її евакуйовували, другого разу він цього робити не буде, тому що це коштувати дорого", - сказав начальник Головного управління транспорту і зв'язку КМДА.

Нагадаємо, раніше КП "Київтранспарксервіс" припинило евакуацію автомобілів, припаркованих з порушенням Правил дорожнього руху. Однак пізніше представники підприємства заявили про те, що Київ не може обійтися без евакуаторів.

Тієї ж години, зараз у столиці знову обговорюється можливе повернення евакуаторів на дороги.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини