RU

Епідемії менінгіту у Києві немає

11.02.2011, 17:05

На сьогоднішній день немає підстав говорити про підвищену захворюваність на менінгіт у Києві. Про це сьогодні на прес-конференції заявила замначальника Головного управління охорони здоров'я КМДА Валентина Залесська.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Залесська звернула увагу на те, що у 2009 році у Києві було зафіксовано 19 випадків захворювання, у 2010-м - 10 (дві дитини померли внаслідок захворювання), з початку 2011 року зафіксовані два випадки захворювання, одна дитина померла.

"На сьогодні говорити про підвищену захворюваність передчасно", - зазначила вона.

Замначальника Головного управління охорони здоров'я КМДА також повідомила, що моніторинг ситуації триває. Водночас вона звернула увагу на те, що течія і результат захворювання залежить від своєчасного звернення за медичною допомогою.

У свою чергу доцент кафедри дитячих інфекційних захворювань Національного медичного університету ім. Богомольця Людмила Палатна зазначила, що гостра форма захворювання менінгококцемія, від якої і померла дитина, характеризується різким початком, підвищеною температурою, можливим головним болем, болем у суглобах, блювотою. За її словами, батьки нерідко плутають цю форму захворювання з грипом і починають лікування самостійно.

Л.Палатна також зазначила, що яскравою ознакою захворювання є висипання на тілі, яке з'являється на нижніх кінцівках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у кінці січня у Києві померла дитина, якій був поставлений діагноз "менінгококкова інфекція, менінгокококцемія".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини