RU

Електронна медицина в Києві: онлайн-рецепти і Wi-Fi в лікарнях

23.05.2012, 10:13
Електронна медицина в Києві: онлайн-рецепти і Wi-Fi в лікарнях - Фото
9b78fc8e5b14c001856f5f86a82a4655.jpg
У КМДА презентували концепцію "Київська медицина майбутнього", яку планується реалізувати в рамках Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Як повідомляє прес-служба міськадміністрації, проект передбачає впровадження в столиці е-медицини, зокрема, створення телекомунікаційної інфраструктури, електронної медичної картки та електронної реєстрації хворих. У планах влади - впровадження електронних рецептів, уніфікованої електронної системи розрахунків і створення онлайн сервісів.

За словами радника голови КМДА Дмитра Турчака, електронні картки зроблять зручним доступ пацієнтів до медичної інформації через інтернет, а якість ведення документації в лікарнях покращиться. На прийом до лікаря можна буде записуватися дистанційно. На медичних порталах пацієнти також зможуть оцінювати роботу лікарень, в яких, до речі, з'явиться Wi-Fi. Влада впевнена, що ще одна інновація - "електронний рецепт" - дозволить економити час на виписку рецептів та спростить процедуру покупки ліків.

Проект "Київська медицина майбутнього" планують реалізувати як пілотний вже в поточному році. До 2014-го влада збирається запровадити електронну медицину у всіх лікарнях міста.

Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я заявили, що до 2012 року планують реформувати систему швидкої допомоги. За задумом чиновників, реформа передбачає, що прибуття машин швидкої до місця виклику і в міській, і в сільській місцевості має здійснюватися максимум за 20 хвилин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини