RU

Електричку в аеропорт "Бориспіль" пустять через два роки

28.09.2010, 10:45

Проект залізничного сполучення Києва з аеропортом "Бориспіль" буде розроблено до кінця року. Електричку планують запустити через два роки. Про це заявив Міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко.

"Зараз прийнято постанову Кабінету Міністрів про проектування, і ми плануємо у грудні 2010 року закінчити проектні роботи, прорахувати кошторис", - зазначив К.Єфименко, якого цитує прес-служба Мінтрансу.

Міністр водночас зазначив, що йдеться не про будівництво нового залізничного мосту, а фактично про об'єднання існуючих ділянок та їхнє продовження. Заздалегідь планується, що маршрут з'єднає станції "Жуляни" - "Київ-пас". - "Лівий берег" - "Дарниця" і кінцеву зупинку - аеропорт "Бориспіль". Електричка в аеропорт буде курсувати по Дарницькому мосту.

За словами К.Єфименка, для запуску залізничного сполучення зроблено багато чого. "Сьогодні вже нічого не заважає через два роки запустити рух такого електропоїзда", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів схвалив будівництво залізниці між Києвом і міжнародним аеропортом "Бориспіль".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Костянтин Єфименко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини