RU

"Елітівці" отримають житло через три роки

07.02.2011, 15:25
b707f91c6a03760c4698b40c92b6fb2b.jpg

"Елітівці" отримають житло через три роки
Постраждалі внаслідок будівельної афери "Еліта-центр" отримають житло через три роки. Про це сьогодні під час апаратної наради у Київській міській держадміністрації заявив глава КМДА Олександр Попов.

"За моїми підрахунками, приблизно 1 млрд. грн. треба на те, щоб забезпечити 1 тис. 100 обдурених людей. Будівництво йде, і через три роки ми плануємо віддати відповідну кількість житла", - сказав О.Попов.

За його словами, у київської влади є певні домовленості з ХК "Київміськбуд" з будівництва житла, а також визначені графіки введення його в експлуатацію.

О.Попов також зазначив, що громадські організації, які представляють інтереси обдурених вкладників, дадуть свої пропозиції з розподілу житла. "Ми даємо термін, коли ми вводимо будинок в експлуатацію, а вони дають список, кого ми туди заселяємо… Щодо "Еліта-центр", у нас точно немає ніяких проблем", - сказав О.Попов.

Нагадаємо, за даними МВС, внаслідок будівельної афери "Еліта-Центр", яка була розкрита у лютому 2006 року у Києві, постраждали 1750 осіб.

Афера "Еліта-центр": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини