RU

Експерти вважають, що Черновецький "втратив зв'язок з реальністю"

18.06.2008, 12:25

Експерти Агентства моделювання ситуацій (АМС) вважають, що відмова мера Києва Леоніда Черновецького брати участь в засіданнях Кабінету міністрів може негативно позначитися на перспективах затвердження керівного складу Київської міської державної адміністрації (КМДА). Про це заявив директор АМС Віталій Бала.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в АМС, В. Бала відмітив: "Відверта і жорстка відмова Леоніда Черновецького бути присутнім на засіданні Кабміну на вимогу Прем'єра може негативно позначитися на перспективах затвердження його на посаді глави Київської міської державної адміністрації і членів його команди на посту заступників голови КМДА. Справа в тому, що, згідно з чинним законодавством, керівника КМДА повинен призначати Президент за пропозицією Прем'єр-міністра, але, в цьому випадку, поведінка Черновецького може затягнути процедуру його легітимізації".

В. Бала також відмітив, що дії Л. Черновецкого повинні оцінюватися не лише в юридичній, але і в моральній площині. "Черновецький - не удільний київський князь, а посадова особа, що має підкорятися органам вищої виконавчої влади. Перемога на виборах не робить Черновецького недоторканим і недосяжним. Проте, складається таке враження, що після київської виборчої кампанії Черновецький остаточно втратив зв'язок з реальністю", - вважає експерт.

Нагадаємо, раніше Л. Черновецький заявив, що не збирається брати участь в засіданнях Кабінету міністрів.

Досьє на Леоніда Черновецького читайте тут>>>

Розгорнуті довідки про інших відомих персон читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини