Експерт вважає, що киян поставили на межу виживання

17.03.2009, 12:06

Авантюрна політика команди мера Києва Леоніда Черновецького ставить 700 тисяч киян на межу виживання. Такої думки дотримується директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

Авантюрна політика команди мера Києва Леоніда Черновецького ставить 700 тисяч киян на межу виживання. Такої думки дотримується директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Інституту міста", О.Сергієнко, зокрема, відзначив: "Невблаганна статистика свідчить про те, що самотні пенсіонери витрачають на ліки майже у 5 разів більше грошей, ніж люди працездатного віку, а вартість медпрепаратів з початку року збільшилася на 25,6%. Водночас, немолоді люди не можуть жодного дня обійтися без ліків".

За словами директора "Інституту міста", у Києві - майже 700 тисяч пенсіонерів за віком, в зв'язку з втратою годувальника та інвалідністю, і минулого року середній розмір їхніх пенсій не перевищував 1000 грн. Усього в столиці близько 260 тисяч живуть самі, а в 53 тисяч немолодих киян немає близьких. "Таким чином, у найбільш скрутне становище потрапили "улюблені бабусі" мера, та й ті, хто працює або вчиться, стали жертвами безпорадного міського керівництва. Розмір заробітної плати у Києві скоротився у лютому на 21,3% (порівняно з груднем), при цьому заборгованість із зарплати збільшилася удвічі, а рівень безробіття, порівняно із лютим 2008 - у 2,4 рази. Все це супроводжується зростанням злочинності - в порівнянні із січнем 2008 вона збільшилася на 21,2%", - відмітив він.

О.Сергієнко також наголосив, що за два місяці цього року вартість медичних послуг у столиці збільшилася на 4,4%, продовольства - на 6,3%, предметів домашнього побуту - на 8,5%, а на 1 квітня КМДА планує збільшити житлово-комунальні тарифи у 2,4 рази: "Якщо зростання буде відбуватися такими темпами, продукти харчування до кінця року подорожчають на 40%, побутові товари - на 50%, ліки - на 150%, а житло і комунальні послуги - на 240%".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителі столиці стали рідше ходити у торгові центри і робити там покупки.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы