RU

Експерт вважає, що киян поставили на межу виживання

17.03.2009, 12:06

Авантюрна політика команди мера Києва Леоніда Черновецького ставить 700 тисяч киян на межу виживання. Такої думки дотримується директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Інституту міста", О.Сергієнко, зокрема, відзначив: "Невблаганна статистика свідчить про те, що самотні пенсіонери витрачають на ліки майже у 5 разів більше грошей, ніж люди працездатного віку, а вартість медпрепаратів з початку року збільшилася на 25,6%. Водночас, немолоді люди не можуть жодного дня обійтися без ліків".

За словами директора "Інституту міста", у Києві - майже 700 тисяч пенсіонерів за віком, в зв'язку з втратою годувальника та інвалідністю, і минулого року середній розмір їхніх пенсій не перевищував 1000 грн. Усього в столиці близько 260 тисяч живуть самі, а в 53 тисяч немолодих киян немає близьких. "Таким чином, у найбільш скрутне становище потрапили "улюблені бабусі" мера, та й ті, хто працює або вчиться, стали жертвами безпорадного міського керівництва. Розмір заробітної плати у Києві скоротився у лютому на 21,3% (порівняно з груднем), при цьому заборгованість із зарплати збільшилася удвічі, а рівень безробіття, порівняно із лютим 2008 - у 2,4 рази. Все це супроводжується зростанням злочинності - в порівнянні із січнем 2008 вона збільшилася на 21,2%", - відмітив він.

О.Сергієнко також наголосив, що за два місяці цього року вартість медичних послуг у столиці збільшилася на 4,4%, продовольства - на 6,3%, предметів домашнього побуту - на 8,5%, а на 1 квітня КМДА планує збільшити житлово-комунальні тарифи у 2,4 рази: "Якщо зростання буде відбуватися такими темпами, продукти харчування до кінця року подорожчають на 40%, побутові товари - на 50%, ліки - на 150%, а житло і комунальні послуги - на 240%".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що жителі столиці стали рідше ходити у торгові центри і робити там покупки.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини