RU

Експерт розповів про київський транспорт майбутнього

29.10.2009, 09:25

Закриття трамвайної лінії по Набережному шосе позбавить Київ перспективної рейкової системи європейського зразка, яка могла б забезпечити швидкісне сполучення в напрямку Північ-Південь і розвантажити існуючі пересадкові вузли метрополітену. Таку думку кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ озвучив директор Центру політичного і економічного аналізу Олександр Кава.

За його словами, завдяки модернізації ця трамвайна лінія може стати основою для швидкісної рейкової системи, яка зв'яже пересадковий вузол "Видубичі" з Подолом, а також забезпечить додаткові пересадкові вузли для метрополітену. "Ця транспортна система може зв'язати всі три існуючі лінії метро. Так, наприклад, така лінія може на 15 хвилин скоротити час сполучення для жителів Харківського масиву і Позняків з Подолом, а також знизити навантаження на пересадковий вузол "Палац спорту" - "Площа Льва Толстого", - сказав О.Кава.

Експерт також наголосив, що важливим для розвитку цієї трамвайної лінії як швидкісного рейкового транспорту є те, що вона прокладена по виділеній ділянці, що робить рух трамваїв незалежним від транспортних заторів на Набережному шосе.

За його словами, для реалізації проекту швидкісної рейкової системи необхідно продовжити трамвайну лінію на 2700 метрів вздовж Наддніпрянського шосе до пересадкового вузла "Видубичі", а також впорядкувати перетин на різних рівнях трамвайної лінії і бульвару Дружби народів в районі естакади моста Патона.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що вже в наступному році на набережній вздовж Дніпра у Києві планують почати демонтаж трамвайних шляхів. Експерти заявляли, що трамвайні лінії заважають будівництву автомобільної розв'язки біля станції метро "Дніпро".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини