RU

Експерт прогнозує кризу київської влади

13.02.2009, 13:39

Міська влада знаходиться напередодні фінансової і соціальної кризи, яка може перерости у повалення команди мера Києва Леоніда Черновецького. Саме тому Партія регіонів ухвалила рішення про перехід в опозицію, і було зроблено результативну спробу відсторонення секретаря Київради Олеся Довгого від ведення сесії. Так прокоментував ситуацію у міськраді заступник директора Агентства моделювання ситуацій (АМС) Олексій Голобуцький.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АМС, О.Голобуцький, зокрема, відзначив: "Сьогодні почався процес розвалу карткового будиночка, побудованого командою Черновецького. Всі причетні до діяльності міської влади політики, котрі думають на перспективу, сьогодні намагаються максимально швидко і максимально далеко дистанціюватися від неадекватного мера і його "антикризових" рішень. Голосування за відставку Довгого - перший крок, за яким підуть наступні, можливо більш резонансні і більш жорсткі кадрові рішення, які можуть не обмежитися банальною відставкою, а можуть перейти у розряд правового розгляду діяльності".

На думку заступника директора АМС, ситуація з Л.Черновецьким досягла свого апогею і сьогодні повинна перерости у конкретику в кадровому питанні. "Черновецький ухитрився посваритися з усіма, з ким тільки міг. Серед його союзників залишився тільки Президент Ющенко, який не захоче множити на нуль свій і без того надто низький рейтинг. Тому відставка всієї команди Черновецького по всій вертикалі у Києві - питання часу".

Нагадаємо, під ча вчорашньої сесії Київради опозиція зібрала необхідну кількість голосів для тимчасового відсторонення О.Довгого від виконання обов'язків секретаря Київради. Також народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська заявила про те, що столичні "регіонали" змінять курс.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини