RU

Екс-директора Київського зоопарку звинувачують у розтраті 375 тис. грн.

04.05.2011, 15:05
Екс-директора Київського зоопарку звинувачують у розтраті 375 тис. грн. - Фото
1cb43adea04940664e695dd8f38ff0b2.jpg

Екс-директора Київського зоопарку звинувачують у розтраті 375 тис. грн.

Прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу щодо колишнього генерального директора Київського зоологічного парку загальнодержавного значення за фактом зловживання службовим становищем і розтрата коштів на суму 375 тис. грн. (ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України).

Як повідомляє прес-служба прокуратури, встановлено, що колишній директор Київського зоопарку уклала договір з одним із суспільних об'єднань столиці на виконання робіт зі створення схеми екологічної стежини на території Київського зоопарку, виготовлення штучних гнізд для тварин, розроблення типових макетів етикетажу та інше на суму 167 тис. грн. Однак роботи за цим договором залишилися не виконаними.

Крім того, з іншим суб'єктом господарської діяльності був укладений договір на суму 208 тис. грн. на виконання робіт з постійного інформуваня жителів міста щодо впровадження системи селекторного (роздільного) збору твердих побутових відходів, створення для цього web-сайту. Однак, як з'ясувалося під час дослідчої перевірки роботи виконані були тільки частково.

Для організації досудового слідства кримінальна справа спрямована до прокуратури Шевченківського району м. Києва.

Нагадаємо, 24 березня 2011 року на ім'я Генерального прокурора України Віктора Пшонки надійшла заява про злочин на підставі порушень фінансової дисципліни, допущених екс-директором Київського зоопарку С. Берзіної. Заяву підписали 14 представників громадських організацій.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини