RU

Екс-директора Київського зоопарку знову звільнили

19.05.2011, 15:55
Екс-директора Київського зоопарку знову звільнили - Фото
b59a379e2d4c2ba2dfbbbc9ae2e2aaa1.jpg

Екс-директора Київського зоопарку знову звільнили

Київська міська держадміністрація ініціює звільнення з посади керівника КП "Центр ідентифікації тварин", екс-директора столичного зоопарку Світлани Берзіної, а також директора КП "Притулок для тварин" у Бородянці Ольги Дроздової. Про це сьогодні заявив перший заступник глави КМДА Олександр Мазурчак.

"Позавчора я запропонував написати заяви двом директорам комунальних підприємств - з ідентифікації тварин і притулку тварин у Бородянці", - сказав О.Мазурчак, якого цитує УНІАН.

За словами чиновника, їх будуть звільняти не за статтею, а за власним бажанням.

До того ж О.Мазурчак зазначив, що запропонував написати заяви О.Дроздової і С.Берзіної у зв'язку з "незадоволенням їхньою роботою киян і мене". Він також нагадав про реакцію громадськості у зв'язку з отруєнням тварин у столиці.

Чиновник також повідомив, що заяви вже написані і передані на підпис меру Києва Леоніду Черновецькому.

За словами О.Мазурчака, конкурсу для кандидатів на посаді керівників цих підприємств не буде, оскільки це не держслужбовці. "Але буде суспільне обговорення", - сказав він.

Чиновник зазначив, що нові керівники будуть вибрані за участю комісії, яку він очолює і до складу якої увійшли представники комунальних підприємств, профільних головних управлінь КМДА і волонтери.

На питання, чи є вже кандидатури на ці посади, О.Мазурчак відповів ствердно, але відмовився озвучувати прізвища, пояснивши, що некоректно доти, поки не підписане розпорядження про звільнення нинішніх керівників.

Нагадаємо, С.Берзіна була звільнена з посади директора Київського зоопарку з 14 жовтня минулого року "у зв'язку з переведенням на посаду директора комунального підприємства "Центр ідентифікації тварин".

Контрольно-ревізійне управління у Києві встановило мільйонні порушення у столичному зоопарку. Однак екс-директор звіринця всі обвинувачення відкидає.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини