RU

Дружина Черновецького подала на розлучення

15.08.2011, 11:10
Дружина Черновецького подала на розлучення - Фото
09c9d6ecc30fc19acf525de6344471de.jpg

Дружина Черновецького подала на розлучення
У Печерському районному суді Києва в переліку справ, призначених до розгляду в понеділок, 15 серпня, зазначено засідання за позовом дружини мера Києва Леоніда Черновецького Аліни Айвазової про розірвання шлюбу. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"11:00 - справа N2-727/11 - попереднє судове засідання у справі за позовом Айвазової А.С. до Черновецького Л.М. про розірвання шлюбу. Суддя - Супрун Г.Б.", - значиться в списку справ на понеділок.

Нагадаємо, Черновецький входить до сотні найбагатших людей України за версією журналу Кореспондент. Його фінансове становище оцінюється в $556 млн. - 20-е місце рейтингу. Видання Фокус поставило його на 32-е місце серед двохсот найбагатших жителів нашої країни з $707,3 млн. "В останні роки добробут Черновецького грунтувався не лише на банківських операціях, але й на столичних компаніях, якими керували його родичі і наближені. На жаль для мера, після приходу до влади Партії регіонів його сім'я була відсторонена від цих фінансових потоків. Потроху збільшувати добробут екс-господарю столиці допомагає нерухомість, якою він володіє через Українську біржу нерухомості "Крістіна", - пише видання.

Леонід Черновецький: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини