RU

Друга смерть за 6 днів: в Київському зоопарку помер бурий ведмідь

27.06.2012, 14:23
Друга смерть за 6 днів: в Київському зоопарку помер бурий ведмідь - Фото
Фото: korrespondent.net
У середу в Київському зоопарку на 24 році життя помер бурий уссурійський ведмідь. В останні роки він страждав від серцево-судинної недостатності й перебував під постійним ветеринарним контролем.

Як пише Сегодня, труп тварини відправили на експертизу до Національного університету біоресурсів і природокористування України. За даними міжнародних реєстрів, середня тривалість життя бурих ведмедів у неволі становить 25 років, максимальна - 30 років.

Минулої п'ятниці в звіринці загинула антилопа нільгау, вік якої директор зоопарку Анатолій Толстоухов назвати не зміг. "У нас тут триста голів, всіх не згадаєш", - сказав тоді начальник зоопарку, додавши, що тварина померла від старості.

Минулого місяця у зоопарку Києва помер павич. Тоді Толстоухов заявив, що птах помер від стресу, викликаного поганою поведінкою відвідувачів. У березні померли лама і кубинський крокодил. В кінці 2011 року зоопарк назвали одним з п'яти найгірших звіринців світу за версією видання Bild і організації із захисту тварин PETA. Іноземні фахівці заявили, що в цьому місці тварин утримувати не можна.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини