RU

Дозволи на землю у Києві пропонують видавати в одному кабінеті

04.08.2008, 10:56

Підприємці Києва пропонують спростити видачу дозвільних документів на землю.

Як передає "5 канал", якщо проект завізує комісія Київради, то отримати усі дозволи на земельні ділянки і на подальше будівництво можна буде в одному кабінеті.

Основна перевага такого нововведення полягає в істотному скороченні часу, адже документи будуть розробляти шість структурних підрозділів міськадміністрації. Зокрема – Головне управління архітектури, земельних ресурсів, управління контролю за благоустроєм і районні держадміністрації. Такий підхід, за словами фахівців, забезпечить розвиток малого і середнього бізнесу у столиці, а також стане першим кроком до змін в українському законодавстві.

Нагадаємо, 1 серпня начальник Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва КМДА Микола Поворозник заявляв, що до кінця цього року у Києві може запрацювати єдиний офіс із видачі дозвільних документів на землю, проектування і будівництво.

М. Поворозник відзначив, що управління регуляторної політики КМДА розробило проект порядку видачі дозвільних документів у 3-х сферах: на землевідведення, на проектування та будівництво. Проект порядку враховує вичерпний перелік документів, необхідних для надання для отримання того чи іншого дозволу, визначення платності або безоплатності та вартості тієї чи іншої послуги, а також вичерпний перелік причин, за якими підприємцю може бути відмовлено у видачі дозволів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини