RU

Довжина пробок в Києві склала понад 1000 кілометрів

11.12.2012, 13:01
Довжина пробок в Києві склала понад 1000 кілометрів - Фото
Багато людей добиралися до роботи із запізненням 1,5-2 години (фото - fotki.yandex.ru)
Сьогодні через сильний снігопад у Києві о 8:50 завантаженість Києва досягла максимальних 10 балів і трималася на цьому рівні цілу годину. Загальна довжина пробок склала понад 1000 кілометрів. Зазвичай в ранковий час пік пробки становлять не більше 6 балів. Про це повідомляє сервіс Яндекс.Пробки.

Через снігопад і слизькі дороги водії їхали дуже повільно (на багатьох вулицях швидкість опустилася нижче 10 км/год) і дотримувалися великої дистанції. Рух ускладнювала також велика кількість ДТП. Одна з найпомітніших сталося вранці на Московському мосту, через що були перегороджені дві смуги в бік станції метро "Петрівка". Швидкість руху на Московському мосту не перевищувала 5 км/год. В результаті рух на Троєщині було паралізовано - стояли проспект Маяковського, вулиці Бальзака, Закревського, Драйзера і Сабурова. Збільшилося навантаження на мости Метро і Патона. Виїзд з Троєщини утруднений досі, зараз також почалися проблеми на в'їздах у мікрорайон з боку бульвару Перова, вулиці Братиславської та проспекту Генерала Ватутіна.

Найдовша сьогоднішня пробка склала 8,1 км. Вона простягнулася від Інтернаціональної до Львівської площі через вулиці Стеценка, Щусєва, Мельникова та Артема. А сама незвичайна пробка спостерігалася на вулиці Заболотного - від Дніпропетровського шосе до вулиці Метрологічної. Зазвичай тут вільно, але сьогодні вранці в цій пробці можна було втратити більше півгодини.

В останній раз серйозні ускладнення на дорогах Києва були тиждень тому - ввечері 3 грудня. Тоді причиною заторів став перший сніг. А десяти балів в столиці не було з 14 лютого.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини