RU

Довгого звільнять через два тижні

14.04.2011, 12:30
Довгого звільнять через два тижні - Фото
7287c06eacc552f05f4540e51abe8c6e.jpg

Довгого звільнять через два тижні
Секретаря Київради Олеся Довгого (на фото)посунуть від виконання обов'язків через два тижні. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив депутат Київради від БЮТ Олександр Бригінець.

"Зараз у Київраді йде збір підписів за проведення через два тижні дострокового засідання, на якому буде вибраний тимчасовий керівник міськради, тому що згідно із законодавством Черновецький повинен подати кандидатуру нового секретаря і з ним треба домовлятися, щоб він зробив це подання", - сказав О.Бригінець.

За його словами, посаду тимчасового секретаря Київради може обійняти або глава фракції Партії регіонів Олексій Омельяненко, або депутат від цієї політсили Володимир Дейнега.

"Це будуть тимчасові секретарі, поки будуть шукати нового. Для того щоб визначитися з кандидатурою постійного секретаря, треба буде провести більше перемовин", - сказав депутат.

О.Бригінець наголосив, що БЮТ підтримає відставку О.Довгого, однак свого кандидата на пост секретаря Київради висувати не буде.

"Призначення опонента на цю посаду неможливе, тому що сьогодні немає потреби кількості голосів. На засіданні фракції ми обговорювали це питання і вирішили, що не будемо пропонувати на пост секретаря когось із опозиції, адже скільки депутатів не міняй місцями, суть Київради залишиться антикиївською. Тому потрібно не займатися популізмом, а розпускати міськраду і призначати вибори", - зазначив він.

Водночас депутат не зміг відповісти, де зараз перебуває О.Довгий.

"Я не можу сказати точно. Кажуть, секретар поїхав, але дехто бачив його у Києві. Сьогодні він дзвонив, щоб привітати мене з днем народження, але він завжди так робить, тому це не означає, що Довгий точно у Києві", - заявив О.Бригінець.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили, що О.Довгий відлетів у Швейцарію.

Раніше повідомлялося, що О.Довгий може позбутися посади на засіданні міськради, яке повинне було відбутися сьогодні. На цей пост прочили кілька депутатів, зокрема звучала версія, що новим секретарем Київради стане жінка.

Хмари над О.Довгим згустішали після затримання глави фракції Блоку Черновецького у Київраді Дениса Комарницького. Так, політолог Володимир Фесенко, коментуючи арешт соратника Л.Черновецького, висловив думку, що секретар Київради також може бути затриманий.

Детальніше про "війну" між "молодою командою" Л.Черновецького та новою київською владою у статті "Скандал у Київраді: влада або в'язниця?">>>

Олександр Бригінець: біографія та добірка новин>>>
Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини