RU

Довгого викликали "на килим" до Януковича

05.04.2011, 11:35
Довгого викликали
ed280d267782a15bef7fa2ab9273627e.jpg

Довгого викликали "на килим" до Януковича
Після скандалу в Київраді секретаря Олеся Довгого вчора запросили в Адміністрацію Президента. Ніби йшлося про "жорсткий" варіант розвитку подій. Про це пише газета "Сегодня", посилаючись на джерела в АП.

"Довгий так і не зрозумів, що озвучені цифри корупції стосуються і його особисто. Адже він причетний до роздачі землі, він ставив ці питання на голосування. Точно так як і депутати його Блоку, які відвели у міста "Київміськбуд", - заявив співрозмовник видання.

Однак сам секретар Київради вчора був у хорошому настрої. "Це чутки, я про таку зустріч нічого не знаю. Я весь день провів у Київраді на різних зустрічах з главами фракцій. Ми говорили про те, що не треба створювати нову більшість, оскільки 2/3 депутатів і так вже більше року підтримують Олександра Павловича. Говорили так само про непрофесіоналізм деяких замів. Я вважаю, що в Олександра Попова на сесії вийшов не звіт, а звинувачувальна промова. І ми готові списати це на недоопрацювання помічників. Думаю, комусь вигідно спровокувати мене на конфлікт з КМДА але я, навпаки, налаштований на конструктив", - заявив Довгий.

Нагадаємо, минулого тижня глава Київської міської держадміністрації О.Попов заявив, що при мерові Леоніді Черновецькому з бюджету Києва вкрадені 71 млрд. грн.

Він також висловив впевненість, що організатори "грандіозних афер" з комунальним майном столиці повинні бути покарані.

Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини