RU

Довгий не збирається йти у відставку

16.07.2010, 11:30

Олесь Довгий не збирається йти з посади секретаря Київради. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Київрада, незважаючи на всі вибори, перевибори, шторми, "війни" - напевно, навіть парламент не переживав таке - працює. А отже, я свої функції виконую… Фракція, до якої я належу, питання висловлення мені недовіри не ставить, Київський міський голова - також. У мене особисто бажання йти немає", - зазначив він.

О.Довгий також наголосив, що готовий піти у відставку, якщо його про це попросить мер Києва: "Для мене було б досить, якби Леонід Черновецький сказав мені, що незадоволений моєю роботою, і попросив написати заяву. Я не тримаюся за своє крісло. Для мене це займе рівно одну секунду. Навіть думати не буду".

До того ж політик заявив, що не збирається змінювати рід діяльності. "Можу точно сказати, що не бачу себе у бізнесі. Я вибрав для себе дорогу в політику. І мені б хотілося надалі розвивати себе у цьому напрямі", - додав О.Довгий.

Нагадаємо, депутати Київради не підтримали внесення питання про висловлення недовіри О.Довгому та його відставку до порядку денного засідання 15 липня. "За" проголосували 19 депутатів, проти - 11 з 95 зареєстрованих у сесійній залі.

Повна версія інтерв'ю з секретарем Київради >>>

Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини