RU

Довгий може створити свою фракцію у Київраді

13.10.2010, 11:10
Довгий може створити свою фракцію у Київраді - Фото
720c712aaa9bb9abdffec0d19b55a3ee.jpg

Довгий може створити свою фракцію у Київраді
Вже на завтрашньому засіданні Київради можуть оголосити про появу нових фракцій, а також про вихід депутатів із блоків. У кулуарах Київради кажуть, що свою фракцію може створити секретар Олесь Довгий (на фото). Про це пише газета "Сєгодня".

"Частина депутатів із Блоку Черновецького, які хочуть відхреститися від мера, - представників середнього бізнесу - можуть перейти "під крило" спікера Київради. А до них можуть приєднатися люди Дениса Москаля з БЮТу. Одночасно у фракції можуть виявитися 4-5 депутатів з Блоку Кличка, а також частина литвинівців. Отже, вийде нова фракція, яка стане сателітом фракції Партії регіонів", - заявило джерело у Київраді.

Водночас у Блоці Черновецького це заперечують. "Ні про який розкол фракції не може бути й мови. У нас є деякі розбіжності з різних питань. Але наша фракція завжди відрізнялася демократичностью", - заявила співголова Блоку Черновецького Алла Шлапак.

Інші фракції поки зміни у своїх складах не коментують. "Поки нам ніхто не заявляв про свій вихід. Дмитра Андрієвського ми виключили з фракції самі", - сказала замглави Блоку Кличка Наталія Новак.

Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>
Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини