RU

Довгий: Конфлікту з Поповим немає

28.02.2011, 11:45
Довгий: Конфлікту з Поповим немає - Фото
afb377843f7256b54e3152e8727b65f9.jpg

Довгий: Конфлікту з Поповим немає

Конфлікту між Київською міською радою і міською адміністрацією немає, але є напруження у роботі. Про це заявив секретар міськради Олесь Довгий в ефірі "5 каналу".

"Конфлікту немає. Напруження у роботі є. Але це напруження, це саме свідчення того, що йде жива дискусія. А коли йде нормальна жива дискусія, ми будемо отримувати нормальні і більш якісні проекти рішень", - сказав О.Довгий, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі міськради.

"А взагалі я не поділяю раду або адміністрацію - ми одне ціле. І наша мета - розв'язання тих питань, які перед нами ставить теперішній час, кияни, Президент України", - зазначив секретар Київради.

За його словами, після ліквідації районних рад столичні депутати залишаються єдиним джерелом влади, яке представлене спільнотою міста. "Депутати, які обираються разом із представниками виконавчої влади, які призначаються, повинні спільно працювати, коригувати своє бачення роботи, механізми, підходи до розв'язання тих чи інших питань", - впевнений О.Довгий.

До того ж він наголосив, що багато депутатів міськради працюють вже не одне скликання, тому їхній досвід потрібно враховувати при прийнятті важливих міських програм. "Вони знають проблеми на місцях, вони часто ближчі до людей, ніж чиновники, які велику частину можуть провести у тих чи інших кабінетах", - заявив секретар Київради.

Коментуючи публічну образу мера Києва Леоніда Черновецького на главу Київської міської держадміністрації Олександра Попова на те, що його не запрошують на відкриття важливих інфраструктурних об'єктів столиці, О. Довгий зазначив: "З людського погляду можна було зрозуміти не тільки Леоніда Михайловича, але й всіх тих людей, які протягом багатьох років займалися будівництвом цих об'єктів. Думаю, що Олександру Павловичу було б коректно і тактовно справді запрошувати на відкриття цих об'єктів тих людей, які стосувалися їхнього створення. Але це їхня особиста справа. Можливо, у майбутньому він прислухається до цієї поради".

Олесь Довгий: біографія та добірка новин>>>
Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини